Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Nart Home 2019 yılının Aralık ayında kurulmuş olup yola çıktığı günden itibaren tasarımlarını, ince zevk anlayışı ve el emeğiyle hayata geçirmeyi hedef edinmiştir. Tasarımlarını trendler doğrultusunda oluşturan tasarımcılarla ve ürünleri en ince detayına kadar özenle hazırlayan tedarikçilerimizle müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Yatak koruyucu alez üzerinde yoğunlaşan firmamız, kapitoneli, pamuk, lastikli, fitted, sıvı geçirmez, çocuk, tek kişilik ve çift kişilik alez odaklandığımız ana ürün gruplarıdır. Yatak koruyucu alez ürünlerimiz %100 pamuk ve yüksek oranlı pamuklu kumaşlardan Denizli'de üretilmektedir. Nart Home sitemizde yer alan tüm ürünler zevk ve beğenilerimiz doğrultusunda , nihai tüketicinin beklentilerini karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. En önemli önceliklerimiz ürün kalitesinin, müşteri memnuniyetinin ve ürün fiyat performansının gözetilmesidir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin güvenini ve ürünlerimizin kalite standardını her türle ticari kaygının üstünde tutmak, yönetimde ve üretimde önce kalite ilkesini takip etmek, ülke ekonomisinin can daman olan tekstil sanayinin gelişmesine öncülük etmek, yeni iş alanlarını açarak istihdam artışına katkıda bulunmak, bildiklerimizle yetinmeyip, sürekli öğrenmeye açık olmaktır.

VİZYONUMUZ

Ülkemizin genel olarak tekstil sektöründe uluslararası rekabetteki yerini almasına öncülük etmek, tekstil sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamak. Avrupa’nın ve de dünyanın tekstil sektöründe ülkemize bağımlılığını artırmaktır.

FARKIMIZ

Gücümüz, tekstil sektöründe öncü ve farklı olmamız ve tercih edilir olmamızdır.